Trening grup tr.Marka, odwołany.

Sobotni trening tj.29 czerwca drużyn 2003,2002,2001 prowadzonych przez tr.Marka zostaje odwołany w związku z wyjazdem na Turniej Ozimek Cup do Choszczna. Do zobaczenia na początku sierpnia.

Czytaj więcej

Wpłaty na Turniej Dobiegniew Cup.

Wszystkich Rodziców, których pociechy wyjeżdzają na Turniej Dobiegniew Cup a nie wpłacili jeszce pieniędzy, prosimy o dokonanie wpłaty najpóźniej do 4 lipca. Gdyby Państwo chcieli uzyskać jakichkolwiek informacji odnośnie wyjazdu, prosimy o kontakt z tr.Markiem lub tr.Radkiem.

Czytaj więcej

Ozimek Cup 2013.

Już w najbliższą sobotę 29 czerwca w Choszcznie odbędzie się III edycja Turnieju piłkarskiego Ozimek Cup 2013. Turniej skierowany jest dla chłopców urodzonych w roku 2001 i młodszych. Oprócz Barlineckiej Akademii Futbolu wystapią: AP SZCZECINEK, BŁĘKITNI STARGARD, DRAWA DRAWNO, ENERGETYK GRYFINO, AP GAVIA I CHOSZCZNO, AP GAVIA II CHOSZCZNO. Początek turnieju o godz.9:00 na Boisku …

Czytaj więcej

Odwołany wyjazd dla rocznika 2003.

Niestety zaplanowany na 29 czerwca wyjazd rocznika 2003 na Turniej do Różanek, nie dojdzie do skutku. Powodem jest nie zebranie dostatecznej liczby drużyn w tej kategorii wiekowej. Za ewentualne zamieszanie przepraszamy.

Czytaj więcej

Turniej na powitanie wakacji.

W niedzielę 30.06.2013 w Różankach odbędą się Turnieje piłkarskie pod nazwą „Powitanie Wakacji”. Zawody przeprowadzone zostaną w dwóch kategoriach wiekowych U7 oraz U9. Przedszkolaki z Barlineckiej Akademii Futbolu za przeciwników będą miały następujące drużyny: JUNIOR I RÓŻANKI, JUNIOR II RÓŻANKI, CZWÓRKA I KOSTRZYN, CZWÓRKA II KOSTRZYN, FALA MIĘDZYZDROJE, AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN, AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK, …

Czytaj więcej

Archiwum

Opinie o nas