Wygrana w Prenzlau

W niedzielę 11 grudnia Nasza Akademia po raz drugi uczestniczyła w Turnieju E- Junioren – Hallenturnier w Prenzlau organizowanym przez miejscowy FSV Rot – Weis. W imprezie brali udział chłopcy z rocznika 2006/07. Rok temu nasi zawodnicy w roczniku 2007 przegrali w finale po emocjonującym meczu z Herthą Berlin.Tym razem wygraliśmy wszystkie sześć meczy, w tym ten najważniejszy.

Zwycięzcy z Prenzlau: Patryk Kander, Paweł Gnatczuk,Eryk Pastwa, Oliwier Cybulski, Filip Miczke, Michał Kosiński, Anatol Winnicki, Filip Karwecki, Kamil Krawczyk, Dawid Filiks.

Mecze grupowe:

GRUPA A

VfB Pommern Löcknitz E1 – SG Mühlenwind Woldegk

3 : 0

SV Eintracht Göritz – BAF Barlinek

0 : 7

Angermünder FC - VfB Pommern Löcknitz E1

1 : 4

SG Mühlenwind Woldegk – SV Eintracht Göritz

1 : 0

BAF BarlinekAngermünder FC

2 : 1

VfB Pommern Löcknitz E1 – SV Eintracht Göritz

8 : 0

SG Mühlenwind Woldegk – BAF Barlinek

0 : 2

SV Eintracht Göritz – Angermünder FC

0 : 3

BAF BarlinekVfB Pommern Löcknitz E1

4 : 1

Angermünder FC  – SG Mühlenwind Woldegk

2 : 0

 

GRUPA B

 

Pasewalker FV – FSV Rot-Weiß Prenzlau

0 : 0

SV Nordbräu 78 Neubrandenb. – Pasewalker FV

4 : 0

FSV Rot-Weiß Prenzlau – VfB Pommern Löcknitz E2

1 : 0

Pasewalker FV – VfB Pommern Löcknitz E2

2 : 1

VfB Pommern Löcknitz E2 – SV Nordbräu 78 Neubrandenb.

1 : 5

SV Nordbräu 78 Neubrandenb. – FSV Rot-Weiß Prenzlau

2 : 2

 

Tabela po meczach grupowych:

Tabela Grupy A

Bramki

Punkty

1. BAF Barlinek

15:2

12

2. VfB Pommern Löcknitz E1

16:5

9

3. Angermünder FC

7:6

6

4. SG Mühlenwind Woldegk

1:7

3

5. SV Eintracht Göritz

0:19

0

 

Tabela Grupy B

Bramki

Punkty

1. SV Nordbräu 78 Neubrandenburg

11:3

7

2. FSV Rot-Weiß Prenzlau

3:2

5

3. Pasewalker FV

2:5

4

4. VfB Pommern Löcknitz E2

2:8

0

 

Wyniki Ćwierćfinałów oraz meczy o miejsca:

Ćwierćfinał 1 VfB Pommern Löcknitz E1 – SV Nordbräu 78 Neubrandenburg

0 : 3

Ćwierćfinał 2 BAF Barlinek – FSV Rot-Weiß Prenzlau

4 : 0

Mecz o 7 miejsce SG Mühlenwind Woldegk – VfB Pommern Löcknitz E2

0 : 3

Mecz o 5 miejsce Angermünder FC – Pasewalker FV

1 : 2

Mecz o 3 miejsce VfB Pommern Löcknitz E1 – FSV Rot-Weiß Prenzlau

2 : 1

Mecz o 1 miejsce SV Nordbräu 78 Neubrandenburg – BAF Barlinek

0 : 2

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1: BAF Barlinek

2: SV Nordbräu 78 Neubrandenburg

3: VfB Pommern Löcknitz E1

4: FSV Rot-Weiß Prenzlau

5: Pasewalker FV

6: Angermünder FC

7: VfB Pommern Löcknitz E2

8: SG Mühlenwind Woldegk

9: SV Eintracht Göritz

 

 

 

Kategorie

Archiwum