Sponsorzy

GBS Bank
 
Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku (GBS Bank) szczyci się mianem banku blisko związanego z ludźmi, którzy żyją i pracują na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. GBS Bank na przestrzeni lat swojej nieprzerwanej działalności, mocno zakorzenił się w tym regionie.

Atuty banku to rozwinięta sieć punktów obsługi, nowoczesne formy samoobsługi, najwyższa jakość i sprawność operacyjna, profesjonalne zarządzanie, przyjazność i zadawalanie klienta. To także kompetentni, zmotywowani i nastawieni na sukces Klienta pracownicy. Wspiera środowisko lokalne ponieważ czuje się za nie odpowiedzialny.

Adres www: www.gbsbank.pl
BFT
 
BFT okna i drzwi z Barlinka

Adres www: www.oknabft.pl
Barlinek24
 
Barlinek24 niezależny portal internetowy Barlinka i okolic. Patron medialny Barlineckiej Akademii Futbolu.

Adres www: www.barlinek24.pl
PEC
 
Działalność Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Barlinku związana jest głównie z produkcją, przetwarzaniem i dystrybucją energii cieplnej. Głównym źródłem produkcji ciepła jest ciepłownia mieszcząca się przy ul. Św. Bonifacego 25 w Barlinku, opalana miałem węgla kamiennego. Zachęcamy do skorzystania z produktu Spółki jakim jest ciepło systemowe, gwarantujące pewność dostaw, komfort obsługi, bezpieczeństwo oraz konkurencyjność cenową.

Adres www: http://www.pecbarlinek.pl/
PGK
 
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Barlinku  zajmuje się dbaniem o czystość na terenach gminy i okolic, wywozem oraz segregacją odpadów, utrzymaniem terenów zielonych oraz cmentarzy komunalnych w okolicy.

Adres www: http://pgkbarlinek.home.pl

Ostatnie wpisy

Kategorie

Archiwum